U11 – U19

A je to tady !!!
Další závodní sezóna začala tradičně u nás v Kralupech, a i když už máme jaro, zima nám ukázala, že se ještě trůnu nevzdává a nechala nás doslova pěkně mrznout. Ale to je snad jediné, co se dá dnešním závodům vytknout. Účast byla hojná a nálada jako vždy skvělá. O občerstvení se nám opět postarala Cukrárna Kopeč s výbornou kávou, guláškem a palačinkami a to se pak i ta zima snášela líp.
A teď už se pojďme podívat na výsledky našich závodníků. Velmi povedený šerm nám předvedla děvčata z U19 Maruška Fučíková a Kačka Váňová, které tím v první disciplíně obsadily samotný vrch tabulky. V konečném bodování si pak Kačka odvezla zlato a Maruška bronz. Další zlatou medaili, která zůstala doma, si druhou nejlepší střelbou a třetím nejrychlejším během zajistila Kája Potroková z U15. V kategorii U15 ale ještě zůstaneme a to s Péťou Váňou, ten jen doslova o krok nedosáhl na zlato, ale v závěrečných metrech nám předvedl krásný běžecký souboj, který bohužel nedopadl a pro Péťu skončil závod stříbrem. I tak to bylo Péťo super !!! A kdyby to vyšlo, mohl rodinný klan Váňů získat hatrick :-), protože v U11 zlato získal i Váňovic nejmladší Honzík. V této kategorii to ale nebyla jediná medaile, nesmíme opomenout Štěpu Pokorného, který skončil hned za Honzíkem. Bohužel ani jeden z těchto chlapců si nemohl převzít své trofeje, jejich sportovní povinnosti je odvelely na další závody. Klobouk dolů chlapci.
Všem moc gratulujeme ke sportovním výsledkům, a děkujeme za účast a krásnou atmosféru. Už teď se na vás na všechny těšíme 24.4. na pražské Julisce, kde nás snad už i zahřeje sluníčko.