„Cena Dukly 24.4. 2022“
Na první „ Malé Dukle“ nás přivítalo první jarní slunce, 1. kolo ČPM v Kralupech provázela zima, ale dnešní 2. kolo ČPM „Cena Dukly“ se udála v duchu provazů vody padajících na naše závodníky (samozřejmě při běhu). Všem závodníkům děkujeme, že se nezalekli počasí a předvedli opět velmi dobré výsledky.
Pojďme to shrnout od začátku. V U11 Štěpán vybojoval první místo! Gratulujeme! Alan nezůstal pozadu a předvedl osobáček v plavání a skončil na krásném 6 místě. Tobík a Krýša se každým závodem zlepšují a dělají své osobáky a je vidět, že na sobě pracují. Klárka dokončila běh na 16. místě.
Zatímco U11 měly plavecké závody, tak U13, U15 byly na střelbě. Tady určitě musíme vyzdvihnout výsledek Karči (U13), která nastřílela 161 bodů. Sice to bylo mimo soutěž, ale celkově skončila ve střelbě ze všech na pěkném 4.místě a z kralupských střílela nejlépe. Karčo, ať ti to zůstane. Amálka
zaplavala krásný čas a opět měla skvělý běh a tím celkově získala krásné
7. místo! Šárka si dala osobák jak v plavání, tak v běhu.
Kategorie U15, si užila běh v té největší průtrži mračen, takže po dokončení běhu se všichni závodníci dali ždímat. Petr v U15 se po krásném čase v plavání a neuvěřitelné běžecké bitvě umístil nakonec na krásném 3.místě. Andrea se opět posunula v plavání a Anežka skoro po roční pauze opět naskakuje do závodního modu.
V U17 se po zdravotních patáliích vrátila zpět do závodního módu Sofča, která předvedla po dlouhé absenci neuvěřitelné kombi a obsadila celkové 4.místo, jaké by to asi bylo, kdyby nemarodila?! bedna?! Julie si v této kategorii zkusila své první kombi a Kiki vylepšila oproti minulému závodu
střelbu. Dan a Michal ukázali slušnou střelbu a běh.
Michal se dále v kategorii U17+ umístil na prvním místě. V Poslední kategorie U19 nám zazářily Kačka s Marií, které braly 2. a 3.místo. Káťa se umístila na 7 místě a Véra brala 10 místo.
Všem závodníkům děkujeme a gratulujeme. V květnu na závodech v Kralupech „Ahoj“. A už doufáme, že konečně se sluníčkem 🙂