Poslední červnovou sobotu tohoto školního roku jsme se u příležitosti dalšího kola ČPM s potěšením sešli na zimním a plaveckém stadionu u nás v Kralupech. Jelikož nám přálo i krásné letní počasí, moc jsme si celý den všichni užili. Všichni sportovci nám opět předvedli, že do svého výkonu dávají úplně vše, včetně sportovního ducha a srdce.
A jaká medaile zůstala doma tentokrát? V kategorii U13 to byla bronzová, kterou vybojovala Anežka Zavoralová. Excelentní střelbu v U15 předvedla Kája Potroková, která se v ní umístila na místě prvním se 172b a Dan Vorlíček na místě třetím se 161b. Bohužel ani jednomu to tentokrát na medaili nestačilo. Michal True si šermem pomohl k místu druhému v kategorii U17+ a Kačka Pitrmanová ke stejné příčce v kategorii U19. Bohužel náš Matouš VondraU19 ze zdravotních důvodů musel po šermu odstoupit, tak mu přejeme brzké zotavení.
Teď už nezbývá nic jiného, než vám všem opět poděkovat za krásné výkony, výsledky, organizaci a přízeň. Užijte si všichni ve zdraví krásné prázdniny a my se budeme těšit na 5.kolo ČPM 2021, které by mělo proběhnout 11.9. v Kopřivnici.