V sobotu proběhlo v Bystřici předposlední kolo Českého poháru mládeže tohoto roku. Jako již tradičně jsme z Kralup vyráželi už v pátek, abychom byli v sobotu ráno v té nejlepší závodní formě.
Perfektní klidovou střelbu předvedli Kája Potroková, která zastřílela ze všech střelců nejlépe 170b. a Dan Vorlíček, hned po Káje, kterému se povedlo nastřílet 165b. Dobře si vedly i děvčata Mariánka s Kristýnkou se 161b.
Jelikož, ale nezávodíme pouze na střelnici, ale v moderním pětiboji, pojďme se podívat jak s celkovými výsledky zamíchalo plavání, šerm a laser run.
Medaili jednotlivců tentokrát vybojovala pouze Kačka Pitrmanová U19, která si domů odvezla bronz. A v kategorii družstev U15 druhé místo v MČR obsadily Kája Potroková a Sofia Haufová.
Jak jinak než všem opět poděkovat za krásnou podívanou a skvělé výkony všech sportovců.
A kdo nemá medailí dost a nebo žádnou, může vše dohnat na pražské Julisce 13.11., kde proběhne závěrečné 8.kolo ČPM a kde se na vás budeme moc těšit.