V sobotu nadešla dlouho očekávaná chvíle pro sportovce moderního pětiboje, neboť se po dlouhé Covid19 odmlce mohlo konečně uskutečnit první kolo Českého poháru mládeže. A kde jinde, než jak už bývá dobrým zvykem, u nás v Kralupech nad Vltavou.
Naše připravenost byla jako vždy dokonalá, a vše probíhalo podle plánu. Na bazénu rychlovka a hurá na šerm s U17 a s U19. Vzhledem k horkému počasí, bylo příjemnou změnou, že právě šerm a střelba tentokrát probíhali v hale zimního stadionu, přímo na ledové ploše (samozřejmě bez ledu), kde bylo velmi přívětivě. No a když už jsme u té střelby, nemohu zde nezmínit naší Zuzku Daleckou U15, která vystřílela nádherných 168.
Ale to už se pomalu všichni přesouváme na atletickou dráhu, kde nás čekalo parno, mračna a bojová nervozita. Bohužel i jedno nemilé překvapení a to náhlý odstup ze závodu Ádi Kotoučové, která pro bolest závod nedoběhla. A naše umístění? Tentokrát jsme brali hlavně stříbro a to hned čtyřikrát, v U11 Linda Pokorná, v U15 Zuzka Dalecká a Michal True a v U17+ Kačka Váňová a jeden bronz v U17 opět Kačka Váňová.
Teď nemohu jinak než všem opět pogratulovat ke sportovním výsledkům, rekordům, osobákům a v neposlední řadě velmi podařené akci. Jsme moc rádi, že jsme vás všechny u nás mohli přivítat a nyní se můžeme společně těšit na příští kolo ČPM, které se uskuteční tentokrát na Městském stadionu Sletiště v Kladně!!!

Foto ze závodu: https://petiboj-kralupy.rajce.idnes.cz/Cena_Kralup_13.6.2020/

Výsledky ze závodu: http://www.pentathlon.cz/data/1592070864413Cena-me_sta-Kralupy-nad-Vltavou-(13.6.2020).pdf

Umícháno v OnlineLab.cz
Chcete podobné stránky? Dejte nám vědět!