V Příbrami pro nás nachystali novou trať, tropické vedro a pět medailí.
Plavalo se od devíti hodin. Začaly děti z kategorie U11 a velké holky zatím střílely v hale hned vedle bazénu. Vítězem střelby byla tentokrát Viki Doležálková. Nastřílela 161 bodů. Těsně za ní se stejným počtem bodů, 154, byly Domča a Bětka. Verče bylo jasné, že se 124 body nebude vybíhat z předních pozic.

Po plavání jsme se přesunuli jako obvykle do pizzerie. Při nekonečném čekání na (předem objednané) jídlo jsme přemýšleli, jak budou asi vypadat rozběhy.

Trať kolem letního kina byla zapeklitá. Nejdřív okolo stolů, následovala krátká rovinka a hned mírně do kopce, za kinem do všech pralo slunce a potom už po stěrkové cestě dolů a dvěma zatáčkami do cílové rovinky.
Jako první startovala U11. V kategorii dívek získala stříbro Máří. Vojta, Dan a Péťa předvedli své nejlepší výkony, ale na medaili jim to nestačilo. V U13 bojovaly Ema s Áďou. Ema doběhla druhá, Áďa třetí. Byl to boj.
V kategorii U15 konečně zazářila i Viki, která vybíhala po výborné střelbě a slušném plaveckém výkonu jen 6 vteřin za Bětkou. Holkám to hned v prvním kole dle očekávání nandala příbramská Daniela Karasová. Nenechaly se ale rozhodit a udržely stříbro a bronz. Domča se dvě kole držela statečně s nimi, ale ve třetím lehce ztratila. Verča běžela v neskutečném horku jako o život a nechala za sebou čtyři závodnice.
Všem účastníkům sobotního závodu patří obrovský obdiv, že v tento parný den dokázali vůbec nastoupit a dovézt pět vzácných kovů.

V pátek nás čeká rozlučka, v srpnu soustředění a pak už podzimní sezóna.

Všem sportovcům přejeme nekonečně dlouhé prázdniny plné krásných zážitků. Pokud se vám někde na cestách naskytne příležitost, nezapomeňte reprezentovat oddíl:-)