Další náročný, ale slunečný den nás čekal opět na pražské Julisce. Tentokrát souběžně probíhal závod mix štafet MMČR a ČPM U11-U15.

 
Nejprve tedy štafety. Viki s Jakubem startovali v této soutěži poprvé a to ze 17. místa. Nakonec skončili na místě 14. ale každý ví, že bylo na co koukat. Viki to střílelo jako v repre, takže pak stačilo když s Kubou někoho předběhnou a to se jim také povedlo. Moc gratulujeme. 
Mezitím se nám přesouvali U15 ze střelnice na bazén, kde pomalu doplavávali U11 a U13. Z našeho dámského klubu výborně zastřílela malá Véra krásných 154b a nebýt Kristý M. z Hořovic byla by střelkyní nejlepší. 
Z U11 na ovále z prvního místa po plavbě bojoval Péťa, který dokonce přišel i na vyhlašování a odvezl si zasloužené stříbro. Tu samou placku si odvezla i Kája, která velmi nenápadně, ale o to účinně umí zaútočit v běhu. 
Kategorii U13 podržela tradičně Áďa, která předvedla krásný souboj s Barčou M. z Hořovic, ve kterém sice neuspěla, ale medaili si domu odvezla a to stříbrnou. No a pomalu přecházíme k našim U15, kde se nám o největší vzrůšo postaral Vinca, když si v cílové rovince s vypětím posledních sil udržel své prvenství. Mezi dívkami to bylo opět pěkně zamíchané. Výborně a jako první doplavala Verča, v těsném závěsu za ní Kačka i Bětka. Pro medaili si nakonec doběhla pouze Kačka, a to jak jinak než zlatou!!!
 
Všem obrovská gratulace za krásné výsledky a úžasnou podívanou. 
Další závody nás čekají zase na Dukle 30.6. tak nezapomeňte přijít a podpořit své závodníky!!!

foto ze závodu: https://petiboj-kralupy.rajce.idnes.cz/DUKLA_20.5.2018/

výsledky ze závodu: http://www.pentathlon.cz/data/1526823519886Cena-MP-KK-vystavby-(20.-5.-2018).pdf

Leave a Comment

Umícháno v OnlineLab.cz
Chcete podobné stránky? Dejte nám vědět!