A je to za náma !!!
Další závodní sezona utekla jako voda a my se můžeme pomalu, ale jistě chystat na tu další. Samozřejmě po řádném a důkladném odpočinku, který si každý z nás zaslouží.
Na poslední závod jarní sezony jsme dorazili na kladenské Sletiště, které nás přivítalo, jak se na červen sluší a patří, s pěkně horkým sluníčkem.
A jak už to ve sportu bývá, došlo na zklamání, ale i pěkná překvapení.
Prvním a asi největším pro nás byla Domča Vojtová U19, která nejrychleji zastřílela, perfektně běžela a vybojovala si krásnou bronzovou medaili !!! Tím, ale naše úspěchy neskončily. O další se v kategorii U15 postarali Sofi Haufová, která zajistila také bronz a Michal True, naše druhé velké překvápko, který získal zlato !!! A abychom toho neměli málo, odvezli jsme si zlato ještě v kategorii U13, o které se postaral Péťa Váňa, který si po hodně vydařené a nejrychlejší plavbě, doběhl pro medaili jak se říká start – cíl. Samozřejmě nemohu opomenout naší další velkou – malou bojovnici Lindu Pokornou U11, která si odvezla bronz.
Všem sportovcům jako vždy moc gratulujeme k jejich výsledkům a přejeme krásné slunečné prázdniny !!!