Tak nám začala podzimní sezona. A začátek byl opravdu náročný. Ve stejný den kdy se konaly závody na Kladně, probíhalo představení našeho oddílu v Kralupech. Zatímco Karel v Kralupech učil děti šermovat a Martina Machová (naše milá výpomoc z Kladna, které tímto moc děkujeme) trpělivě všem vysvětlovala jak zamířit laserovou zbraní na pět malých terčíků, nás ostatní Kladno jako obvykle přivítalo ne příliš přívětivým počasím. Letos jsme ale měli štěstí a během závodu téměř nekáplo. Všichni jsme byli patřičně natěšeni na první podzimní kolo. Stačilo dobře zastřílet, zaplavat a zaběhat.
Bohužel jsme byli oslabeni o Viki(U15), která se zlomeným prstem přijela svému týmu fandit a psychicky ho podpořit.
Nejlépe z našeho družstva a celkově druhá ve střelbě, nastřílela Domča(U15) krásných 157 bodů. Nejrychleji na 100m zaplaval Vinca(U15). V naší nejmladší kategorii U11 se dnes nejvíce dařilo Mariánce, která po plavbě skončila čtvrtá.
Velmi pěkné originální medaile a krásné ceny si nakonec z Kladna odvezla Kačka Váňová za první místo a Mariánka Doležálková za místo třetí.
Děkujeme i všem ostatním nejmenovaným členům družstva za jejich účast a krásné výsledky. Těšíme se zase na shledanou při dalších závodech „Laser run“ 16.9. v Kutné Hoře.

Výsledky ze závodu:                                                                      http://www.pentathlon.cz/data/1505058632278Kladenska-cena-(10.-9.-2017).pdf