Mistrovství ČR U15 – stříbrné družstvo a bronzová Míša Svobodová

Poslední závod letošní pětibojařské sezony proběhl v sobotu 18.10.2014 na Julisce v Praze za účasti rekordního počtu 210 závodníků (15 z Kralup!). To díky nejmenším dětem, které poprvé závodily ve formátu 25m plavání, 250m běh (kategorie U7 a U9).

V hlavním závodu, kterým bylo Mistrovství ČR do 15ti let jsme dokázali získat bronzovou medaili díky Míše Svobodové, která společně s „bramborovou“ Maruškou Martínkovou dohromady obdržela stříbrnou medaili za soutěž družstev. Gratulujeme! Závod byl velmi vyrovnaný a cennější kovy nám utekly na střelnici. Monika Macková v závodu dívek U17 zabojovala a byla stříbrná.

Novinkou moderního pětiboje, či spíš dvojboje (plavání , běh) u nejmenších dětí je oficiální zavedení kategorií U7 a U9. Zde jsme brali dvě bronzové díky Adélce Kotoučové (U9) a Petrovi Váňovi (U7). Letos tradičně potom zlatá pro Bětku Čiperovou v U11. V příštím roce tedy čekáme větší a pestřejší účast mladších dětí, které zatím nebyly součástí českého poháru a už se těšíme na rok 2015.

Převzato z Kralupského zpravodaje.

Autor: Petr Martínek

Leave a Comment

Umícháno v OnlineLab.cz
Chcete podobné stránky? Dejte nám vědět!