Náš oddíl se kromě oficiálních soutěží účastní i různých běžeckých závodů. Zde je krátké ohlédnutí za těmito závody.

16. února jsme si zaběhli Chyňavský kros. Zimní medaili získaly Kačka Berková, Verča Vojtová a Mariánka Doležálková. A Vojta Čipera zjistil, že sprintovat se musí i v cíli.

26. března jsme běhali na v Praze na Olympu, odkud si další medaili přivezla Mariánka

28. dubna ve Veltrusech závodil Vincent Zelenka a Adélka Kotoučová, oba zvítězili!

8. května jsme byli v zámeckém parku v Lánech na Běhu vítězství. Pro třetí místo si doběhl Vincent Zelenka. A Honza Dvořák po dlouhé pauze vyběhl druhé místo!

Skupina dětí se zúčastnila také plavecko-běžeckého poháru, který pořádá několikrát do roka pražský magistrát.

Ti, kteří nejedou na plavecké závody do Berouna, si 24.5. zaběhnou Dřínovský kros.