Úplně poslední závod nás čekal dnes na Dukle, kde si své sportovní výkony mohly porovnat ti nejmenší děti moderního pětiboje.
Závodníků bylo dost a o medaile bojovali všichni statečně. Kdo a jakou si jí nakonec odvezl do Kralup?
Začneme-li u těch úplně nejmenších, v kategorii U7 jsme získali zlato díky Jůlince Freisingerové. V kategorii U9 nám to udělal velice zajímavé Ali Palkovič, který měl sice nejrychlejší běh z chlapců, ovšem díky až třetímu nejlepšímu času v plavbě se umístil na místě druhém a domů si tak odvezl medaili stříbrnou. Jen o kousek unikla bronzová medaile sourozencům Pokorným, Lindě U13 a Štěpánovi U11, kteří získali jak se říká medaili bramborovou. Ještě zabodovaly naše U15, Péťa Váňa bronz a Sofča Haufová stříbro.
A jelikož tato soutěž byla třetí a poslední ze závodů o pohár Dukly pro nejmenší, po sečtení výsledků ze všech třech závodů se Ali Palkovič umístil na prvním místě a získal zlatý pohár, Sofča na třetím místě získala bronzový pohár a Jůlinka na první příčce zlatý pohár.
Velké díky všem a hurá do další sezony !!!