Na konci léta 28.8. – 4.9.se v Portugalsku uskuteční ME v moderním pětiboji kategorií U17 a U19. Za náš oddíl se naposledy kvalifikovala Kateřina Berková. Nyní máme tu čest držet palce naší Kačce Váňové (U17).
Dále se za Českou republiku kvalifikovala Anička Studénková (U17, LSK Frýdek Místek) a Lucka Hlaváčková (U17, TJ Dukla). Z kategorie U19 to jsou Tobiáš Pařízek (TJ Dukla) a Štěpán Surma (LSK Frýdek Místek). Kačku s Luckou a Tobiáše se Štěpánem zde čeká i společná štafeta.

A na podzim 13.9. – 19.9. čeká celou tuto partu MS v Egyptě.
Teď už nám zbývá jen popřát všem našim účastníkům hodně štěstí, tu nejlepší formu, skvělé výsledky a samozřejmě nějakou tu placku !!!
______________________________________________________________________

A jak to dopadlo v Portugalsku? Placky jsme se dočkali. A to díky Lucce Hlaváčkové, která opět předvedla, že je prostě DOBRÁ, když LaserRun startovala z 18.místa a přesto si doběhla pro zlatou medaili, neskutečný výkon !!!
A také díky naší Kačce Váňové, která právě s Luckou obdržela bronz v dívčí štafetě. Všem moc gratulujeme a děkujeme za krásné výsledky a reprezentaci.

V Egyptské Alexandrii se nakonec do finále U17 probojovala pouze naše Kačka Váňová, která LaserRun startovala z krásného 10.místa. Bohužel hned po startu bylo vidět, že bolest zad, kterou se Kačka snaží překonat jí nakonec nedovolila ukázat co v ní je a nechala jí propadnout na 31.místo. I tak to byl moc krásný závod, ve kterém nám Kačka ukázala, že sportovec se nikdy nevzdává předem … . Pro nás si Kačko vítěz !!!

Propozice: https://www.uipmworld.org/sites/default/files/european_u17u19_championships_caldas-portugal-invitation.pdf
https://www.uipmworld.org/sites/default/files/invitation_uipm_2021_ywch_september_final.pdf

Umícháno v OnlineLab.cz
Chcete podobné stránky? Dejte nám vědět!