Oddílové rekordy

Nejlepší výsledky (body) – kluci 

KategorieBodyJménoDatumZavod
U111930Zelenka Vincent (2004)27.09.2014ČPM 6 – Kladenská cena (Kladno)
U132120Zelenka Vincent (2004)01.05.2016ČPM 2 – Cena města Příbram (Příbram)
U152997Zelenka Vincent (2004)30.09.2017ČPM 7 – Cena Bystřice – MČR U11 (Bystřice)

Nejlepší výsledky (body) – děvčata

KategorieBodyJménoDatumZavod
U112163Kotoučová Adéla (2006)22.10.2016ČPM 8 – Kladenská cena – MČR kategorie U11 (Kladno)
U132267Váňová Kateřina Váňová (2005)22.10.2017ČPM 8 – Podzimní cena Prahy – MČR U13 (Praha – Juliska)
U153183Berková Kateřina (1999)14.09.2013ČPM 6 (Praha – Juliska)
U17810Berková Kateřina (1999)04.04.2015ČPM 1 – Cena města Kralupy nad Vltavou (Kralupy nad Vltavou)
U17+1013Martínková Marie (2000)22.10.2016ČPM 8 – Kladenská cena – MČR kategorie U11 (Kladno)
U19984Martínková Marie (2000)08.04.2017ČPM 1 – Cena města Kralupy nad Vltavou (Kralupy nad Vltavou)

Nejlepší výsledky střelba – kluci 

KategorieKruhy / ČasJménoDatumZavod
U15153Dvořák Jan (1998)15.09.2012ČPM 5 (Praha – Juliska)

Nejlepší výsledky střelba – děvčata

KategorieKruhy / ČasJménoDatumZavod
U15173Berková Kateřina (1999)14.09.2013ČPM 6 (Praha – Juliska)
U1700:45,30Macková Monika (1999)19.09.2015ČPM 6 – Kladenská cena (Kladno)

Nejlepší výsledky v plavání – kluci

KategorieČasJménoDatumZavod
U1100:37,07Zelenka Vincent (2004)18.10.2014ČPM 8 – Cena ČSMP (Praha – Juliska)
U1301:01,71Zelenka Vincent (2004)11.09.2016ČPM 5 – Podzimní cena Prahy (Praha – Juliska)
U1500:57,98Zelenka Vincent (2004)23.09.2017ČPM 6 – Malá cena Plzně 2017 (Plzeň)

Nejlepší výsledky v plavání – děvčata

KategorieČasJménoDatumZavod
U1100:33,79Váňová Kateřina (2005)11.10.2015ČPM 8 – Malá cena Plzně 2015 (Plzeň)
U1301:04,94Váňová Kateřina Váňová (2005)22.10.2017ČPM 8 – Podzimní cena Prahy – MČR U13 (Praha – Juliska)
U1501:01,95Svobodová Michaela (2001)18.10.2015ČPM 9 – Pohár Českého svazu moderního pětiboje (Praha – Juliska)
U1702:09,60Svobodová Michaela (2001)25.06.2016MZ: Evropský pohár mládeže, MČR U17 (Praha – Juliska)
U17+02:19,39Berková Kateřina (1999)19.09.2015ČPM 6 – Kladenská cena (Kladno)
U1902:23,19Macková Monika (1999)22.10.2016ČPM 8 – Kladenská cena – MČR kategorie U11 (Kladno)

Nejlepší výsledky v běhu – kluci

KategorieČasJménoDatumZavod
U1101:32,60Zelenka Vincent (2004)27.09.2014ČPM 6 – Kladenská cena (Kladno)
U1303:17,60Zelenka Vincent (2004)19.09.2015ČPM 6 – Kladenská cena (Kladno)
U1503:25,77Dvořák Jan (1998)01.10.2011ČPM 8 – Malá cena Plzně – Mistrovství ČR „U13“ (Plzeň)

Nejlepší výsledky v běhu – děvčata

KategorieČasJménoDatumZavod
U1101:30,71Kotoučová Adéla (2006)11.09.2016ČPM 5 – Podzimní cena Prahy (Praha – Juliska)
U1303:24,65Kotoučová Adéla (2006)30.04.2017Pohár Dukly – 2. kolo – Malá cena Dukly (Praha – Juliska)
U1503:21,40Svobodová Michaela (2001)27.09.2014ČPM 6 – Kladenská cena (Kladno)
U1710:00,37Macková Monika (1999)19.09.2015ČPM 6 – Kladenská cena (Kladno)
U17+10:00,37Macková Monika (1999)19.09.2015ČPM 6 – Kladenská cena (Kladno)
U1913:04,56Martínková Marie (2000)08.04.2017ČPM 1 – Cena města Kralupy nad Vltavou (Kralupy nad Vltavou)

Nejlepší výsledky v combi disciplíně – děvčata

KategorieČasJménoDatumZavod
U1708:58,89Martínková Marie (2000)03.10.2015ČPM 7 – Cena Bystřice (Bystřice nad Olší)
U17+08:58,89Martínková Marie (2000)03.10.2015ČPM 7 – Cena Bystřice (Bystřice nad Olší)
U1912:11,46Martínková Marie (2000)08.04.2017ČPM 1 – Cena města Kralupy nad Vltavou (Kralupy nad Vltavou)

Umícháno v OnlineLab.cz
Chcete podobné stránky? Dejte nám vědět!