Opravdu moc pěkné počasí na nás tentokrát čekalo na kralupském sportovišti. Den pro závod jako stvořený, ani vedro ani zima a konečně vytoužené sluníčko.
Za dokonalé občerstvení s výbornou kávou a dětmi tolik oblíbenými palačinkami s Nutelou děkujeme opět Cukrárně Kopeč.
Účast byla hojná. Vzhledem k tomu, že nešlo jen o ČPM, ale i MMČR – CZECH OPEN kategorie U17 a U19 byla i mezinárodní.
Kralupy vybojovaly medaile v kategorii U11 chlapci, zlatou Honzík Váňa a stříbrnou Štěpán Pokorný. Mohl to být náš hattrick v této kategorii, ale bohužel bronz Alimu Palkovičovi unikl jak se říká o fous. Tak snad příště Ali 🙂
Bronz tentokrát unikl i Sofče Haufové, která i když měla v combi druhý nejrychlejší čas běhu, bohužel jí nevyšla střelba. Nicméně v kategorii družstev U17 dívek dosáhla s Julčou Beranovou na krásné druhé místo.
Nejen medailistům, ale všem sportovcům moc gratulujeme !!!
Chtěli bychom vám všem moc poděkovat za úžasnou atmosféru, perfektní organizaci, pěkné sportovní výkony a vůbec pomoc, bez které by se závod jen těžko uskutečnil. A samozřejmě Kralupské sportovní za ledovou plochu.
Moc rádi vás všechny zase uvidíme, tentokrát v Benešově 25.6.
Ovšem s těmi nejmenšími se uvidíme už 29.5. při Malé Dukle na pražské Julisce 🙂 budeme se těšit.