Dnes jsme se naposledy v tomto roce setkali na pražské Julisce a v hale na Olympu u příležitosti 8.kola ČPM a MČR kategorie U13.
Ale pojďme popořádku.
Na střelnici se tentokrát mistrovsky předvedl Dan Vorlíček alias Daník, kterému se povedlo nastřílet 168b, se kterými se v první disciplíně umístil na prvním místě. Jen o čtyři body méně, tedy 164b, nastřílela Kristýnka Járková a po střelbě mezi děvčaty skončila na místě třetím, celkově ve střelbě na místě čtvrtém.
Na bazénu pak zaperlil Péťa Váňa, který nejen, že si časem 0:59,26 zaplaval svůj „osobák“ ve 100m volným způsobem, ale mezi plavci své kategorie skončil na prvním místě.
Medaili si nakonec odvezla Sofča Haufová, která si krásnou plavbou a třetím nejrychlejším během v kategorii U15 dívek doběhla pro bronz. O další medaili se postarala Véra Vojtová a to stříbrnou v kategorii U17+. Poslední medaili tohoto závodu vybojovala Kačka Pitrmanová z U19, která si domů odvezla bronz.
No a v kategorii U13 družstev MČR se Linda Pokorná s Karolínou Vojtíškovou umístily na pátém místě.
Další závodní sezona je za námi, všem moc děkujeme za krásné výsledky, organizaci závodů a budeme se moc těšit na jarní sezonu.