22.10.2016 na kladenském Sletišti proběhlo, za chladného počasí, poslední kolo letošního seriálu Českého poháru mládeže-memoriálu Karla Bartů, které bylo zároveň mistrovstvím ČR pro kategorii U11. Jeli jsme oslabeni o naše U13 a U15, kteří tento den museli bojovat na jiném poli.

Krásné druhé místo a titul vicemistra ČR získala Áďa Kotoučová. Za družstvo pak Marianka Doležálková s Áďou, které společně získaly titul vicemistryň ČR.
Stylově zaplavaly nejmladší děvčata Justýna Macáková, Karolína Potroková a Sofie Haufová.
Navzdory chladnému a deštivému počasí je neodradil ani běh na 500m, do kterého vložily všechny své síly.
Chlapci Vojta Čipera a Péťa Váňa se nenechali zahanbit ani v plavání, natož v běhu. Hezkými výsledky si vylepšili časy v obou disciplínách.
V kategorii U17+ zaslouženě zvítězila Maruška Martínková a v kategorii U19 krásné druhé místo získala Monča Macková.
Tímto byla úspěšně zakončena podzimní sezona a závodníci se již budou plně soustředit na následující sezonu v roce 2017.