Strhující závod na Dukle

První podzimní závody měly být na Kladně, ale kvůli opravě bazénu došlo ke změně a začínalo se na Dukle. A hned jsme získali 8 medailí. V kategorii U19 bronz pro Monču Mackovou, dvě stříbrné pro Mářu Martínkovou v kategoriích U17 a U17+ (pro méně znalé připomínám, že v této kategorii Mářa šermovala). Následovaly tři zlaté. V U13 Vinca a Bětka, v U11 Áďa. O stříbro se v U13 postarala Kačka a o bronz Verča. Výborných výsledků dosáhli i ostatní borci. Všichni měli krásné osobáky jak v bazénu, tak na ovále. Ema Amazouzová skončila pátá v U13, Máří šestá v U11, Domča a Viki 10. a 15. v U15, Vojta s Péťou 13. a 25., Terka 24. a Jusťa 28. Všichni makali, co to šlo.

Vinca konečně zaznamenal soupeře v bazénu, ale na ovále opět všem předvedl, kdo je vítěz. Strhující závod ovšem proběhl v kategorii U13 dívky, kde stupně vítězů obsadila, stejně jako před dvěma lety, tři děvčata z Kralup. Neuvěřitelné!
Áďa bojovala v U11 s Kačkou Šebrlovou a doběhla těsně druhá. Málokdo si v tu chvíli uvědomil, že se neběží handicapově. Po součtu bodů za plavání a běh získala Áďa zlato.
Trenér Petr Martínek byl s výsledky závodu víc než spokojený a Kralupy opět dokázaly, že na to mají.
Po horké Dukle nás čeká Plzeň. Rozhodně se nenecháme zahanbit a opět přivezeme pár medailí.