Po zimní pauze se nám opět rozbíhá maraton závodů, které jsme začali krásným slunným dnem na Dukle.
Nutno konstatovat, že se všichni do těchto závodů rozplavali a rozběhli s velkou vervou. Výsledky jsou toho důkazem. Karoli, Petr, Honzík a Štěpa hned okusili, jak chutná vítězství, velká gratulace a jen tak dál! Ale pojďme se podívat na náš celý tým.
Někteří si vylepšili své osobáky, jako například Karča v plavání. Naty, která si dala chvilinku pauzu od pětiboje, nejspíše někde ale potajmu trénovala. Časy, které měla v plavání a běhu jsou velkým zlepšením a výsledková listina to jen dokazuje! Amálka opět předvedla super výkony, co víc říci… budu se opakovat, jen tak dál!
Klárka s Krýšou se nám nově posunuli do U11. Klárka všem ukázala, jak se mají běhat cílové rovinky. Krýša zase předvedl, že umí dobře zaběhnout (i s menším handicapem) a nebojí se toho! Andy se nám posunula v plavání a nesmíme zapomenout také na naši Agátu, která se v dnešním nácviku na kombi, opravdu neztratila!
Celý tým dnes ukázal, že se umí rvát o dobré výsledky. A že tréninky a píle nesou své ovoce. Všem ještě jednou blahopřeji a děkuji za dnešní den, byli jste ÚŽASNÍ!

Výsledky závodu: https://www.pentathlon.cz/data/1648406964846Jarni-Cena-Dukly-(27.3.2022).pdf

Umícháno v OnlineLab.cz
Chcete podobné stránky? Dejte nám vědět!